PRÁCE V EW

Jsme jedním z největších multikanálových prodejců elektroniky a elektrospotřebičů v České republice. Své služby nabízíme zákazníkům v 19 velkoprodejnách Electro World v České republice a v dalších 36 prodejnách mateřské společnosti Nay Elektrodom na Slovensku. Jsme společnost, která neustále přináší novinky a nejnovější trendy na trhu. Pokud sníte o práci v moderním a atraktivním prostředí, potom je pro Vás Electro World to pravé. Electro World... bez starostí...

Školitel/ka Electro World - Praha Černý Most

Do našeho týmu hledáme kolegu/yni, který/á rozšíří náš tým školitelů a bude se podílet na vzdělávání a rozvoji zaměstnanců na našich prodejnách.

Jaká bude náplň práce:

  • příprava veškerých školících materiálů
  • organizace a samostatné vedení vstupního školení nováčků
  • spolupráce s dodavateli při organizaci produktových a odborných školení
  • koordinace Mystery shopping
  • e- learning - správa systému a vyhodnocování testů

Náš idealní kandidát by měl mít:

  • výborné komunikační dovednosti
  • schopnost samostatně a efektivně si organizovat práci
  • zájem o techniku
  • zkušenosti s organizací školení a vzděláváním zaměstnanců výhodou

Na co se můžete těšit:

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • Benefit Cafeteria
  • Multisport karta
  • výhodný mobilní tarif
  • velkoobchodní ceny a výhodné úvěry na nákup zboží
  • vedení účtu zdarma u naší partnerské banky
  • neformální firemní kultura

Nastoupit můžete ihned nebo dle vzájemné domluvy.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis kliknutím na tlačítko "odpovědět" níže.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Chlumecká 1531, 198 00  Praha-Kyje, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Electro World s.r.o.

Kontakt

Martina Šípková
Chlumecká 1531
198 19  Praha 9
Česká republika

Hledat